Пади і гелі під сідло – це не розкіш, а необхідність для здорової спини вашого коня. Оскільки найчастіше підібрати сідло так, щоб воно ідеально лежало на коні, не вдається, саме гелі та пади допоможуть вам компенсувати недоліки.

Пади і гелі для коней в першу чергу є амортизаторами. Їх завдання – компенсувати поштовхи і розподіляти навантаження, що припадає на спину коня.

Як вибрати і купити пад або гель для коня

Пади бувають із штучного і натурального хутра. Натуральний вважається кращим, так як при правильному догляді, він добре тримає форму. Він заповнює зайвий простір між сідлом і спиною коня, якщо це необхідно, і пом’якшує тиск там, де сідло занадто щільно лежить.

Штучне хутро зручніше у використанні – його не треба вичісувати після прання. Воно доповнюється іншими матеріалами, які так само виконують роль амортизатора. До того ж штучні пади можна купити недорого.

Гелі для коней набагато тонше, ніж пади. Тому якщо у вас добре підібрано сідло, замість товстого пада краще вибрати амортизатор у вигляді гелю. Він не створить зайвого тиску на спину коня, зате буде розподіляти навантаження.

Коригувальні амортизатори під сідло

Сучасні виробники пропонують коригувальні гелі та пади під сідло. Їх особливість в спеціальних кишенях, які ви можете наповнювати саме в тих місцях, де вам потрібно скоригувати положення сідла на спині коня.

Окремо варто згадати гелі з ефектом пам’яті – вони практично відразу «запам’ятовують» форму, яка потрібна вам для рівномірного і безпечного тиску на спину коня.

Купити пади і гелі для коней в Україні сьогодні можна зробивши всього пару кліків мишкою в нашому магазині.