Пади і гелі під сідло – це не розкіш, а необхідність для здорової спини вашого коня. Оскільки досить часто підібрати сідло так, щоб воно ідеально лежало на коні, не вдається, саме гелі та пади допоможуть вам компенсувати недоліки. Тому їх кладуть між вальтрапом для коня і сідлом.

Пади і гелі для коней в першу чергу є амортизаторами. Їх завдання – компенсувати поштовхи і розподіляти навантаження, що припадає на спину коня. Тому їх кладуть між вальтрапом для коня і сідлом.

Як вибрати і купити пад або гель для коня

Пади бувають із штучного і натурального хутра. Натуральний вважається кращим, так як при правильному догляді, він добре тримає форму. Він заповнює зайвий простір між сідлом і спиною коня, якщо це необхідно, і пом’якшує тиск там, де сідло занадто щільно лежить.

Штучне хутро зручніше у використанні – його не треба вичісувати після прання. Воно доповнюється іншими матеріалами, які так само виконують роль амортизатора. До того ж штучні пади можна купити недорого.

Гелі для коней є більш тонкими, ніж пади. Тому якщо у вас добре підібрано сідло, замість товстого пада краще вибрати амортизатор у вигляді гелю. Він не створить зайвого тиску на спину коня, але буде розподіляти навантаження.

Коригувальні амортизатори під сідло

Сучасні виробники пропонують коригувальні гелі та пади під сідло. Їх особливість в спеціальних кишенях, які ви можете наповнювати саме в тих місцях, де вам потрібно скоригувати розташування сідла на спині коня.

Окремо варто згадати гелі з ефектом пам’яті – вони не просто обминаються з часом, а практично відразу «запам’ятовують» форму, яка потрібна вам для рівномірного і безпечного тиску на спину коня.

Купити пади і гелі для коней в Україні сьогодні можна зробивши всього пару кліків мишкою в нашому кінному магазині HorseUA.