Ногавки для коня: навіщо потрібні і які обрати

Ноги коней дуже тендітні, тому дуже важливо зберегти їх здоровими. Для захисту ніг коня від травм, ударів і розтягувань розроблені спеціальні ногавки і колокола (кобури).

Ногавки для коней – це найкращий захист від травм і розтягувань. Навіть якщо ви не скачете в полях і не стрибаєте через високі перешкоди, вам варто купити ногавки для коня. При правильно підібраному розмірі, вони повністю повторюють форму ноги коня, добре гасять удари і легко вдягаються. При цьому ногавки не сковують рухи коня, але підтримують зв’язки при певних навантаженнях.

Зовні вони зроблені з міцного якісного пластика, а всередині – з м’якого неопрена або натуральної овчини. Якщо ви хочете купити ногавки недорого, то вибирайте з неопреном – в нашому магазині представлено чимало варіантів надійних ногавок за привабливою ціною.

До речі, якщо ви хочете додатково захистити вашого коня і часто їздите верхи (зокрема на змаганнях), придбайте також вушка для коня. Це данійний захист від надмірного шуму та комах.

Кобури для коня: важливий захист для ніг

Кобури для коней виконують не менш важливу функцію. Вони захищають від пошкоджень найніжніші частини копита – вінчик та п’ятку. Під час роботи, якою б дисципліною ви не займалися, кінь легко може травмувати сам себе – наприклад, засікти копитом задньої ноги передню. Завдання колоколів не допустити такого, захистити п’ятку та вінчик від удару. В кінному магазині HorseUA можна купити колокола для коней з гуми, шкіри і неопрену.