Купити недоуздки для коней

Недоуздок – це перше, що вам знадобиться з кінної амуніції. Саме недоуздок для коней використовується кожен день частіше за все:

  • поставити коня на розв’язки або на конов’язь для чищення та сідлання (врахуйте, що вам також обов’язково знадобиться чумбур для коня),
  • вивести на прогулянку, на мийку, на випас і завести в стайню,
  • перевезти коня в коневозі та ін.

У магазині HorseUA ви можете купити недоуздок, а можете відразу комплект – недоуздок з чумбуром. Між собою недоуздки відрізняються лише матеріалом, з якого вони виготовлені. Якщо вам треба купити недорого недоуздок, то обирайте тасьмяні – вони міцні й найдешевші.

Якщо у вашого коня чутлива шкіра, то подивіться варіанти з м’якими вставками з флісу або штучного хутра на переніссі та потилиці. Найдовговічніші, звичайно ж, шкіряні – вони міцні, надійні і відмінно виглядають, якщо не забувати за ними доглядати. Тож в комплект до такого недоуздка не забудьте купити і засоби по догляду за шкірою.

Перш, ніж купити недоуздок, перевірте який розмір вам потрібен. Як це зробити правильно ви можете прочитати в нашій енциклопедії. Врахуйте, що недоуздки для коней в Україні найчастіше прийнято використовувати як універсальну амуніцію, але згідно з правилами гігієни у кожного коня має бути свій недоуздок, як і решта кінної амуніції.