• Ласощі для коней “Cookies” Waldhausen, 750г

  170.00

  Коні швидко вчаться, тому необхідно їх заохочувати під час тренувань. Цукор і сушений хліб постійно кришаться і до кінця заняття в сумці залишається крихта. Ось чому ласощі – ідеальний варіант для заохочення.

 • Сіль гімалайська “Likit”, 1000 г

  250.00

  Сіль гімалайська Likit – це натуральний продукт з високим вмістом поживних речовин. Виготовлена ​​з 100% натуральної солі з Гімалаїв.
  Вага: 1000 г

  Ідеально поєднується з підставкою під Likit.

 • Цукерка для коня “Likit”, 650г

  290.00

  Цукерка Likit виготовляється з натуральної цукрової патоки збагаченої вітамінами. Виробництво здійснюється під суворим контролем якості.
  Використання продуктів Likit також рекомендується відомими фахівцями з поведінки коней з Корнельського університету (США) і Брістоля (Англія). Займає коня в деннику під час вашої відсутності, тим самим запобігає появі поганих звичок.

  Ідеально поєднується з підставкою під Likit.
  Вага: 650 г

  Смак: яблуко, банан, мед з ромашкою, іріс та яблуко, вишня, морква, фруктовий салат

 • Цукерка-мюслі для коня «Likit», 550г

  350.00

  Дуже стійка солона цукерка-мюслі для коня «Likit», наповнена чудовими зернами, включаючи кукурудзу, пшеницю, ячмінь і овес.

  Вага: 550 г.

 • Сумка-ремінь поясна для телефону або ласощiв, Kalenji

  430.00

  Сумка-ремінь поясна Kalenji створена, щоб всі ваші необхідні речі були під рукою: телефон, ласощi для улюбленця, ключ від шафи.

 • Підставка для цукерок “Likit”

  740.00

  Підставка під Likit – це практичний тримач для цукерок або гімалайської солі фірми Likit для коней.
  Відмінна іграшка для коня. Використання продуктів Likit також рекомендується відомими фахівцями з поведінки коней з Корнельського університету (США) і Брістоля (Англія). Займає коня в деннику під час вашої відсутності, тим самим запобігає появі поганих звичок.

Ласощі для коней: як вибрати і що купити

Сьогодні купити ласощі для коней в Україні не важко – є імпортні, від іменитих світових брендів, є вітчизняні. Умовно ласощі для коней можна поділити на три основні групи:

 • лікіти,
 • цукерки,
 • печиво.

Зауважте, що ласощі для коней можуть стати не лише приємним частуванням для тварини, але і подарунком для вершника (якщо у вас є знайомі власники коней – повірте вони будуть раді такому подарунку).

Лікіт – це велика цукерка, яка кріпиться в спеціальному держаку і виконує відразу дві функції. По-перше, він смачний і доставляє безперечне задоволення коню, який його облизує. По-друге, лікіт розважає коня, оскільки йому доводиться буквально добувати собі частування. Вони випускаються з самими різними смаками, тож вам потрібно лише вибрати який смак для коня ви спробуєте в цей раз.

Цукерки – це свого роду гранули, які виготовлені з смачних і корисних для коней продуктів. Найбільш частий склад може включати в себе пресовані сіно, люцерну, висівки, сушені фрукти, різне зерно, солі та ін. Відповідно смак у них може бути овочевий, ягідний, фруктовий або змішаний. Вони сухі і можуть зберігатися досить довго. А ще їх зручно брати з собою в кишеню на тренування. Важливо не переборщувати з частуванням і враховувати кінні потреби в тому чи іншому продукті.

Печиво – це теж сухі ласощі для коней, до складу якого входять різні види борошна, висівок, жири, овочі / фрукти і добавки типу солі, глюкози та ін. Воно виготовляється запіканням, як звичайне людське печиво.

Купити недорого ласощі для коней, які вам сподобалися, можна буквально декількома рухами мишки не встаючи. Для цього зверніться у кінний магазин HorseUA і наші консультанти вам допоможуть визначитися з вибором і оформити замовлення. Робити це по телефону або онлайн – вирішувати вам.