Всі корди для коней влаштовані однаково: довга і широка дуже міцна стрічка. На одному кінці – петля, щоб утримати коня, на іншому – карабін для кріплення до вуздечці, переходнику, капцунгу або недоуздку для коня.

Основний матеріал, з якого виробляється корда – нейлон і бавовна. Нейлон міцніший і зносостійкий, але при різкому ривку може і обпекти руку, якщо ви не вдягаєте рукавички. Стандартна довжина корди – 8 метрів, але бувають варіанти як коротші, так і довші. Корди для коней в Україні представлені в самих різних кольорах, тож вам буде легко підібрати гарну корду в комплект до кінної амуніції.

Корда для коня і додатковий інвентар

Робота на корді – це важливий і ефективний спосіб гімнастування коня. При грамотній роботі на корді можна поліпшити алюри коня, прокачати м’язи спини і шиї, розвинути ритм і баланс. Тому для якісної роботи подбайте про допоміжні засоби для роботи на корді.

  • Перехідник на корду дозволяє змінювати напрямок руху коня.
  • Шамбар’єр – довгий хлист (бич), який задає рух коню і допомагає коригувати роботу ніг.
  • Гурта – седелка з кільцями для кріплення резинок, розв’язок, додаткових поводів або пропускання корди.

Купити недорого корду для коней, купити шамбар’єр, перехідники та інший додатковий інвентар можна в магазині HorseUA. До того ж у нас є відмінна кінна амуніція та інші товари для коней. Якщо у вас виникнуть питання або сумніви, консультанти обов’язково допоможуть підібрати саме те, що вам потрібно.