Власники коней знають як багато потрібно для здоров’я і доброго стану коня. З урахуванням щоденних потреб, особливостей догляду та роботи важливо правильно підібрати все необхідне для вашого друга і придбати потрібні товари для коней. У цьому вам допоможе магазин кінної амуніції в Києві HorseUA.

Основні категорії товарів для коней

Ми самі є коневласниками понад 10 років і тому розуміємо всі потреби вершника і коня, а також те, що у свого коня має бути все найкраще. Тому в нашому магазині зібрані тільки якісні товари для коней від перевірених українських та європейських виробників.

Кінна амуніція

Амуніція повинна бути у кожного коня своя, обов’язково правильно підібрана (наприклад перше, що знадобиться коневласнику – корда для коня). Щоб вона не доставляла дискомфорту, амуніція для коня так само вимагає спеціальних засобів по догляду. Ми радо допоможемо вам в пошуку та виборі амуніції.

Харчування коня

Правильне збалансоване харчування – це не тільки норми сіна і вівса. Залежно від здоров’я і фізіологічних особливостей, навантажень, які несе кінь, і пори року, вам знадобляться різні підгодівлі, вітамінні добавки, мінерали і мікроелементи, солі, електроліти та ін.

Догляд та косметика

Для якісного щоденного догляду за конем недостатньо просто купити набір щіток. Вам знадобляться кондиціонери для гриви і хвоста, спреї для чищення шерсті, мазі для копит, шампуні, репеленти та багато іншого. Все це – запорука гарного самопочуття вашого улюбленця.

Здоров’я коня

Якщо кінь не хворіє, ветпрепарати ні до чого – це небезпечна помилка. В аптечці кожного кіннотника обов’язково повинен бути цілий набір засобів для надання першої допомоги коню. Крім того важливо вчасно проводити профілактику – потрібні глистогінні препарати, вакцини та ін.
Купити за один раз все для коней практично нереально. Але експерти Інтернет-магазину для коней HorseUA допоможуть швидко і комфортно придбати все необхідне для коня.
Ми завжди раді проконсультувати вас у зворотному зв’язку або по телефону.