Власники коней знають як багато потрібно для здоров’я і доброго стану коня. З урахуванням щоденних потреб, особливостей догляду та роботи важливо правильно підібрати все необхідне для вашого друга. Вам допоможе магазин для коней HorseUA.

Основні категорії товарів для коней

Ми самі є коневласниками понад 10 років і тому розуміємо всі потреби вершника і коня, а також те, що у свого коня має бути все найкраще. Тому в нашому магазині зібрані тільки якісні товари для коней від перевірених українських та європейських виробників.

Кінна амуніція

Амуніція повинна бути у кожного коня своя, обов’язково правильно підібрана. І в цьому вам так само допоможуть співробітники нашого інтернет магазину для коней. Щоб вона не доставляла дискомфорту, амуніція для коня так само вимагає спеціальних засобів по догляду.

Харчування коня

Правильне збалансоване харчування – це не тільки норми сіна і вівса. Залежно від здоров’я і фізіологічних особливостей, навантаження, яке несе кінь, і пори року, вам знадобляться різні підгодівлі, вітамінні добавки, мінерали і мікроелементи, солі, електроліти та ін.

Догляд та косметика

Для якісного щоденного догляду за конем недостатньо просто купити набір щіток. Вам знадобляться кондиціонери для гриви і хвоста, спреї для чищення шерсті, мазі для копит, шампуні, репеленти та багато іншого. Все це – запорука гарного самопочуття вашого улюбленця.

Здоров’я коня

Якщо кінь не хворіє, ветпрепарати ні до чого – це небезпечна помилка. В аптечці кожного кіннотника обов’язково повинен бути цілий набір засобів для надання першої допомоги коню. Крім того важливо вчасно проводити профілактику – потрібні глистогінні препарати, вакцини та ін.

Купити за один раз все для коней практично нереально. Але експерти Інтернет-магазину для коней HorseUA допоможуть швидко і комфортно придбати все необхідне для коня.

Ми завжди раді проконсультувати вас у зворотному зв’язку або по телефону.