Чоботи для верхової їзди “Jump” Fouganza

SKU: 8544465

0.00

Немає в наявності

Чоботи для верхової їзди “Jump” виконані з м’якої шкіри буйвола та iдеально підходять для конкуру. Мають прошиту підошву, упори під шпори та накладку для захисту нижньої частини блискавки. Чоботи мають елегантний вигляд.

Розмір:36(М), 37(М), 38(М), 39(М), 40(М), 41(М), 42(М), 43(М), 44(М)

Чоботи для верхової їзди “Jump” виконані з м’якої шкіри буйвола та iдеально підходять для конкуру. Підошва розроблена для забезпечення комфорту при ходьбі та їзді верхи. Легка еластична тканина огортає литку, не стискаючи її.
Мають прошиту підошву, упори під шпори та накладку для захисту нижньої частини блискавки. Комбінація сучасних і традиційних рішень для задоволення вимог класичної їзди. Чоботи мають елегантний вигляд.

Доступні 3 розміри по об’єму литки, а саме: S(33-36см), M(36-39см), L(39-42см). Щоб виміряти розмір литки: у сидячому положенні відміряй найширшу частину литки. Для більшої точності виконуй вимірювання в бриджі та шкарпетках для кінного спорту, при цьому стопа повинна рівно стояти на підлозі. М’якість шкіри, перепад підошви візуально видовжують лінію ноги та покращують контакт з конем. З часом шкіра трохи розтягнеться та адаптується до форми литки вершника. Рекомендуємо під час покупки обирати взуття, що щільно сидить. Форма халяви під коліном забезпечує комфорт, навіть з використанням дуже коротких стремен. Легко надягаються завдяки блискавці на еластичній вставці ззаду.

Догляд: використовувати м’яку щітку та м’яку ганчірку, щоб очистити черевики від піску та бруду, натерти воском або жиром (принаймні один раз на тиждень). Не сушити біля джерела тепла. Перед використанням застосувати крем для взуття, щоб пом’якшити шкіру. Зберігати в сухому провітрюваному місці. Не сушити біля джерел тепла.

Колір: чорний

Розмір:36(М), 37(М), 38(М), 39(М), 40(М), 41(М), 42(М), 43(М), 44(М)

ІНШІ РОЗМІРИ ДОСТУПНІ ПІД ЗАМОВЛЕННЯ