Бровермектин гель (30 мл) – протипаразитарне

SKU: 00124

0.00

Немає в наявності

Бровермектин гель Україна, 30 мл – протипаразитарний препарат для профілактики та лікування гельмінтозів у коней. Використовується для лікування і профілактики коней при інвазійних захворюваннях, які викликані збудниками нематодозів і личинками.

Склад: 1 мл препарату містить діючу речовину івермектин – 4 мг; допоміжні речовини: тилоза, твін-80, вода дистильована – до 1 мл.

Виробник: Україна

Бровермектин гель Україна, 30 мл – протипаразитарний препарат, у вигляді напівпрозорого однорідного безбарвного геля для профілактики та лікування гельмінтозів у коней. Використовується для лікування і профілактики коней при інвазійних захворюваннях, які викликані збудниками нематодозів: Ascaridae, Strongylidae, Strongyloididae, Oxyurata, Trihonematidae, Dictyоcaulus spp., Parafilaria multipapillosa, Опсһосегса cervicalis і личинками – Gasterophilus spp., у північних оленів: эдемагенозе (підшкірний овід) – Oedemagena tarandi; цефеномиозе (носоглотковий овод) – Cephenomyia trompe.

Склад:

1 мл препарату містить діючу речовину:

  • івермектин – 4 мг;
  • допоміжні речовини: тилоза, твін-80, вода дистильована – до 1 мл

Фармакологічні властивості:

Івермектин належить до хімічної групи макроциклічних лактонів. Фармакологічна дія препарату полягає у блокуванні нервових імпульсів між интернейронами і руховими збудливими нейронами черевного стовбура паразитів, що призводить до їх паралічу і загибелі.

Дозування:

Бровермектин гель вводять з допомогою шприца-тюбика на корінь язика, одноразово, у дозі 1 мл препарату на 20 кг маси тіла.

Протипоказання:

Не рекомендується застосовувати лошатам до 4-х місячного віку.

Попередження:

Після дегельмінтизації забій тварин на м’ясо дозволяється через 28 діб.

Зберігання:

Препарат зберігають у сухому темному приміщенні при температурі від +1°С до +20°С.

Термін придатності:

2 роки.

Форма випуску:

Шприци-туби з дозатором по 30 мл

Виробник:

Україна