Екіпірування

Базовий набір екіпіровки для вершника: готуємо дитину до уроків верхової їзди

Початківцям вершникам часто радять для перших занять верховою їздою підібрати більш-менш відповідний одяг в своєму повсякденному гардеробі. Це допоможе уникнути неприємних відчуттів і наслідків під час їзди, поки більшу частину уроку складає теорія і вправи на кроці. Але якщо ваша дитина вже не перший раз сидить у сідлі і переконана, що хоче оволодіти мистецтвом верхової їзди досконало, без спеціальної екіпіровки їйне обійтися.

Дитяча амуніція для верхової їзди не сильно відрізняється від дорослої. Але є важливий нюанс: діти ростуть, причому іноді різко і не пропорційно. Щоб не оновлювати екіпіровку кожні кілька місяців, варто проконсультуватися з фахівцями HorseUa.com перед покупкою.

Базовий набір екіпіровки для вершника

Шолом і захисний жилет

Це найважливіші деталі екіпіровки будь-якого вершника. Вони повинні бути на вашій дитині з самого першого заняття кінним спортом. Їх головне завдання – амортизувати і поглинати удари, захищаючи тим самим голову і спину (в тому числі хребет) в разі падіння. Саме тому ніякі причини не можуть бути поважними для зневаги захистом. Краще нехай ваш малюк роками їздить в шоломі і жилеті, які жодного разу не знадобляться, ніж один раз він невдало впаде і отримає серйозну травму, якої можна було б уникнути. Якщо ж дитині не комфортно в шоломі і жилеті, варто перевірити чи підходять вони вашому маленькому вершнику і замінити їх.

Взуття для верхової їзди

Взуття для верхової їзди представлено ​​в двох варіантах: чоботи або черевики і краги. Для дітей професіонали HorseUa.com рекомендують другий варіант. Черевики з крагами зручніші для юних вершників за кількома параметрами:

  • зручність у використанні – після тренування можна зняти краги і дати ногам «відпочити»;
  • сезонна універсальність – взимку досить змінити черевики на утеплені;
  • простота зміни розмірів – якщо нога дитини збільшилась в стопі, досить замінити лише черевики, а якщо подовжилася гомілка, то краги;
  • вигідна ціна – навіть якщо доводиться міняти весь комплект, купити нові черевики і краги для верхової їзди можна набагато дешевше, ніж купувати кожен раз нові чоботи.
Базовий набір екіпіровки для вершника

Одяг для верхової їзди

Не менш важливе екіпірування для вершника – це одяг. Для ніжної шкіри дитини особливо важливим є захист від впливу шкіряної амуніції і мікротравм. Бриджі для верхової їзди запобігають появі синців і розтертостей на ногах. Рукавички для верхової їзди захистять долоньки і пальчики при роботі з поводом. Поло для кінного спорту забезпечать комфорт під час тренувань, допоможуть запобігти гіпертермії, захистять від сонця та інших погодних явищ. У холодний сезон юного вершника необхідно грамотно утеплити – тут допоможуть жилет для верхової їзди та куртка для кінного спорту. І жилети, і куртки представлені в магазині HorseUa.com як в осінньому, так і в зимовому варіанті. Для серйозних холодів варто придбати утеплений підшоломник для вашої дитини, а також комплект утеплених бридж і рукавичок.

Важливо пам’ятати, що вся екіпіровка для верхової їзди має бути не тільки якісною, але і підходити за розміром вашій дитині. Тому якщо у вас є питання або сумніви, проконсультуйтеся з фахівцями HorseUa.com.

Ваш кошик порожній