Артрофарм (2 мл х 3 фл) – вітамінний препарат

SKU: 001691

0.00

Немає в наявності

Артрофарм Україна, 2 мл х 3 фл – прозорий безбарвний в’язкопружний гель. Відноситься до категорії вітамінних препаратів та кормових добавок. Застосовується для лікування коней, собак, котів при запально-дегенеративних і травматичних ураженнях суглобів неінфекційної етіології, остеохондрозі, дисфункції суглобів, зумовленою кульгавістю, гострих та хронічних кератитах, кон’юнктивітах і кератокон’юнктивітах, а також при виразках та ранах рогівки.

Склад: 1 мл препарату містить діючу речовину гіалуронат натрію – 10 мг.
Допоміжні речовини: натрій хлорид, натрій дигідрофосфат моногідрат, натрій гідрофосфат гептагідрат, вода для ін’єкцій.

Виробник: Україна

Артрофарм Україна, 2 мл х 3 фл – прозорий безбарвний в’язкопружний гель, що відноситься до категорії вітамінних препаратів та кормових добавок. Застосовується для лікування коней, собак, котів при запально-дегенеративних і травматичних ураженнях суглобів неінфекційної етіології (артрози, синовіти, артрити, остеоартрити, поліартрози, тендовагініти, бурсити), остеохондрозі, дисфункції суглобів, зумовленою кульгавістю, гострих та хронічних кератитах, кон’юнктивітах і кератокон’юнктивітах, а також при виразках та ранах рогівки.

Склад:

1 мл препарату містить діючу речовину: гіалуронат натрію – 10 мг.
Допоміжні речовини: натрій хлорид, натрій дигідрофосфат моногідрат, натрій гідрофосфат гептагідрат, вода для ін’єкцій.

Фармакологiчнi властивостi:

Гіалуронова кислота нормалізує клітинний склад і в’язкість суглобової рідини, відновлює її змащувальні та амортизуючі властивості, регулює функції синовіальної мембрани, активізує рухливість гранулацитів і макрофагів, усуває наслідки запальних процесів і перешкоджає порушенню функцій суглобів; синовіальна рідина живить хрящі.

Гіалуронат натрію є важливим компонентом екстрацелюлярного матриксу, який відновлює фізіологічний гомеостаз та реологічні властивості синовіальної рідини, сприяє нормалізації її клітинного складу, активізуючи біосинтез гіалуронової кислоти в клітинах синовіальної оболонки.

При парентеральному введенні гіалуронат натрію накопичується у високій концентрації у синовіальній рідині, де діє терапевтично, метаболізується в печінці, ексретується у вигляді вуглекислого газу та води, частково залишається в організмі і діє безперервно.

Дозування:

Артрофарм вводять внутрішньовенно або підшкірно у дозах:

Коні – 0,1 мл препарату на 10 кг маси тіла;

Собаки масою тіла від 5 кг – 0,5 мл препарату на 10 кг маси тіла;

Собаки і коти масою тіла до 5 кг – 0,1 мл препарату на 1 кг маси тіла.

Введення препарату повторюють через 5-7 діб, при необхідності роблять до 3 ін’єкцій, при захворюваннях очей препарат закапують по 1-2 краплі у кон’юнктиву через 6-12 годин протягом 3-5 діб.

При необхідності препарат коням можна вводити інтраартикулярно в дозі 2 мл, з повторенням ін’єкцій через 7 днів.

Застереження:

  • Препарат не заморожувати!
  • Перед введенням препарату для антисептичної обробки шкіри не користуватися препаратами, що містять хлорид бензалконію та хлоргексидин.
  • У місці ін’єкції можлива припухлість, яка зникає через 24-48 годин.

Умови зберiгання:

Артрофарм зберігається у сухому темному, недоступному для дітей місці за температури від 5º до 25 °С.

Термін зберігання:

Препарат для ін’єкції негайно використати після проколу флакона.

Для лікування хвороб ока – зберігати у холодильнику протягом 5 діб в закритому флаконі.

Виробник:

Україна