Аініл (100 мл) – протизапальне

SKU: 00004040

0.00

Немає в наявності

Аініл Іспанія, 100 мл – нестероїдний протизапальний препарат, який надає протизапальну, знеболювальну та жарознижувальну дію. Призначають спортивним коням, великій рогатій худобі і свиням для лікування запальних процесів при гострих і хронічних захворюваннях опорно – рухового апарату, больового синдрому різної етіології, а також як жарознижуючий засіб при хворобах, що супроводжуються підвищенням температури і пригніченим станом.

Склад: 1 мл препарату містить діючу речовину кетопрофен 100 мг.

Виробник: Іспанія

Аініл Іспанія, 100 мл – нестероїдний протизапальний препарат, що надає протизапальну, знеболювальну та жарознижувальну дію.  До складу Аініла входить Кетопрофен, який є похідним пропіонової кислоти з групи карбонових кислот. Дія кетопрофену полягає в інгібуванні ферменту циклооксигенази і придушенні синтезу простагландинів і тромбоксану. Кетопрофен у терапевтичних дозах інгібує переважно циклооксигеназу – II, забезпечуючи протизапальний і жарознижуючий ефект, і не впливає на циклооксигеназу -I, зводячи до мінімуму розвиток побічних ефектів, таких, як кровотечі, утворення виразок і порушення функції нирок. Знеболююча дія кетопрофену пов’язана з інгібуванням брадикініну, що збуджує больові нервові закінчення і тим самим провокує біль. Крім антібрадікінінной активності кетопрофен діє на центральну нервову систему, пригнічуючи сприйняття болю. У коней кетопрофен протидіє ефекту ендотоксину і не допускає виникнення кишкового спазму. Після внутрішньом’язового введення Аініла кетопрофен добре всмоктується, досягаючи максимальної концентрації в плазмі крові через 1 годину після ін’єкції. Виділяється препарат з організму в основному з сечею.

Показання:

Аініл призначають спортивним коням, великій рогатій худобі і свиням для лікування больового синдрому різної етіології (травматична і післяопераційний біль, коліки, грижі міжхребцевих дисків), для лікування запальних процесів при гострих і хронічних захворюваннях опорно – рухового апарату (артрози, артрити, вивихи, набряки, тендовагініт, травми), а також як жарознижуючий засіб при хворобах, що супроводжуються підвищенням температури і пригніченим станом. У поєднанні з антибактеріальними препаратами препарат використовується для комплексного лікування інфекцій респіраторного тракту, гнійно – некротичних уражень нижніх відділів кінцівок і клінічних форм маститів.

Дозування:

Аініл вводиться внутрішньовенно або внутрішньом’язово.

Спортивні коні: внутрішньовенно з розрахунку 1 мл препарату на 45 кг ваги тварини, що відповідає 2,2 мг кетопрофену на 1 кг маси тварини, для лікування порушень опорно – рухового апарату 1 раз на добу протягом 3 – 5 днів, а при симптоматичному лікуванні кольок одноразово.

Додаткове введення Аініла 10% коням з симптомами кольок повинно проводитися після попереднього повторного клінічного аналізу тварини.

Велика рогата худоба: внутрішньом’язово або внутрішньовенно з розрахунку 3 мл препарату на 100 кг ваги тварини, що відповідає 3 мг кетопрофену на 1 кг маси тварини, 1 раз на добу протягом 1 – 3 днів.

Свині: внутрішньом’язово з розрахунку 3 мл препарату на 100 кг ваги тварини , що відповідає 3 мг кетопрофену на 1 кг маси тварини, 1 раз на добу протягом 1 – 3 днів.

Протипоказання:

  • Аініл не слід вводити одночасно з іншими нестероїдними протизапальними засобами, глюкокортикоїдами, діуретиками та антикоагулянтами.
  • Не змішувати з іншими лікарськими засобами в одному шприці.
  • Підвищена індивідуальна чутливість до компонентів препарату.
  • Виразка шлунка і 12 -палої кишки, геморагічний синдром, а також виражена ниркова та печінкова недостатність.
  • Не рекомендується застосовувати коням м’ясного напрямку продуктивності.

Побічні дії:

У тварин гіперчутливих до Аінілу можуть спостерігатися алергічні реакції. У деяких тварин після внутрішньом’язового введення препарату на місці ін’єкції можлива поява набряку, болю при натисненні або припухлості, які мимовільно проходять протягом тижня після завершення лікування препаратом. При передозуванні може виникнути втрата апетиту, блювота або пронос. У цьому випадку необхідно припинити введення препарату.

Застереження:

Забій великої рогатої худоби на м’ясо дозволяється через 5 діб, а свиней – через 4 доби після останнього застосування препарату. М’ясо тварин, вимушено забитих до закінчення зазначеного терміну, може бути використане для годування хутрових звірів або для виробництва м’ясо-кісткового борошна. Молоко від великої рогатої худоби можна використовувати в харчових цілях без обмежень.

Умови зберігання:

Аініл зберігається у сухому, темному, недоступному для дітей та тварин місці при температурі від +5 до +25 ° С.

Термін придатності:

2 роки. Після розкриття флакона препарат можна використовувати протягом 7 днів.

Форми випуску:

Аініл випускається в об’ємах 100 і 250 мл.

Виробник:

Іспанія